עיצוב חללי עבודה

בשונה מתחנת העבודה המסורתית, סביבת העבודה החדשה מעניקה לאנשים תנאים אופטימליים ואת הזכות לבחור את החלל ולבחור ריהוט משרדי המתאימים לסגנון העבודה ולסוג המשימות. מחקרים מגלים כי כאשר קיימות אפשרויות בחירה רבות יותר, כל אחד מאנשי הארגון מוצא את מרחב העבודה האידיאלי ביותר עבורו להפקת ביצועי העבודה הטובים ביותר, מה שמשמעותו למעשה שיפור שביעות הרצון במקום העבודה ומעורבות גבוהה יותר.

עולה השאלה כיצד ניצור חלל עבודה יעיל שכולל ביצועים גבוהים על בסיס צרכי העבודה המגוונים של היום? זה האתגר העומד בפני סביבת העבודה החדשה לייצר תנאים אופטימליים באמצעות עיצוב נכון ומדויק. עיצוב המשרדים כולל עיצוב חללי עבודה אישיים וצוותים, חללי השראה ופנאי, שטחים משותפים לאכילה ומנוחה, לאונג'ים מעוצבים או חדרי ישיבות מגוונים המתאימים לכמה רמות של משתתפים.

בעמוד זה נדגים ארבעה סוגים שונים של טיפוסי עבודה. לכל טיפוס נציע אלטרנטיבות לעיצוב החלל עם העמדות ריהוט שונות. הטיפוסים השונים ממחישים כיצד הריהוט משתלב בכל סוג של עיצוב, אילו דגמים ניתן לשלב בהעמדות השונות ומהי התוצאה המתקבלת.  ולסיום קיימת גלריה להשראה של פרויקטים שונים אותם ריהטנו.

Shop Now