נעים להכיר, אנחנו הוקסמנים.
אם לבטא זאת בפשטות, הסיפור שלנו, הוקסמנים, הוא סיפור של אהבה. אהבה יוצאת דופן לחומר ולעיצוב, ולשילוב בעל הפוטנציאל האינסופי ביניהם.

אודות וקסמן ריהוט משרדי - תמונת חלל פתוח מרוהט

הסיפור שלנו

וקסמן ריהוט משרדי נוסדה ב-1977 כחברה משפחתית, ונשארה כך מאז, גם החזון של החברה נשאר כשהיה, להיות אמת המידה בתחום הריהוט המשרדי המעוצב. וכך, מזה למעלה מ-40 שנה, וקסמן מובילה את הדרך ביצירת סביבות עבודה שמשלבות בהרמוניה את הטוב שבכל העולמות איכות, עיצוב וארגונומיה.

 

בונים סביבות עבודה לאנשים

חלל העבודה הוא בעל משמעות שאי אפשר להפריז בה. עבורנו, סביבת העבודה ייצגה תמיד משמעות רחבה בהרבה מתפקוד החלל עצמו. "סביבת עבודה אורגנית" היא התוצר של תהליך עיצוב חלל שנובע מתוך הידע והניסיון הרב שנצבר בחברה, כאשר התוצאה היא חלל עבודה מוקפד לעילא, נוח ומעוצב להפליא, כזה שנתפר בדיוק למידות שלכם.

 

בין פונקציונליות לבין תשוקה, הגישה שלנו הולכת בנתיב של איזון מירבי, בין אם מדובר בפתרונות אישיים או בבניית סביבה כוללת. אנחנו מאמינים בלמידה אינסופית, ומתבססים על ניסיון עצום, בשילוב הבנת צרכי ורצונות הלקוח לבין שימוש נרחב בהשראה וידע מעולמות האמנות, המדע, הטכנולוגיה והתרבות. המוצרים בקולקציה שלנו הנבחרים בקפידה ומלוקטים במסע שאנו עורכים בתערוכות הגדולות בעולם, משמשים אמצעי להעברת הערכים והאיכויות המיוחדות של כל הארגון עבורו נועד החלל, ובמרכזו האדם שישהה בו.

 

שיתוף הפעולה הפורה בינינו לבין מותגי העל איתם אנו עובדים שנים רבות, נקבע על פי הזיקה שיש בינינו בתחום האתי והאסתטי, בהפיכת חומרים כמו עץ, מתכות, עור ובדים לאביזרי ריהוט יפיפיים ונגישים. הקולקציות שלנו נבנות מתוך מומחיות ייחודית ורבת שנים, הנשענת על ניתוח מתמיד של התפתחויות ודרישות השוק ואימוץ השיטות והטכנולוגיות שמספקות את המענה המדויק לשינויים האלה. את התשוקה האמיתית ניתן למצוא בפריטים המשלבים חומרים, שילוב שהוא לעתים לא קונבנציונלי ומפתיע, בגוונים ובטקסטורות. כל אלה יוצרים יחד את התמהיל הנכון והאישי ביותר עבור כל מעצב ועבור כל חלל.

 

מזמינים אתכם לחלל התצוגה

כחברה שמתגאה בעיצוב סביבות עבודה מתקדמות ששומרות על אופיין וייחודן לאורך ימים, טרחנו במיוחד להפוך את חלל התצוגה שלנו לפנינה עיצובית מענגת חושים. עשינו זאת לא רק בשם האהבה שלנו לעיצוב, אלא גם כי אנחנו מאמינים שאין תחליף למגע בלתי אמצעי עם הצבעים, הטקסטורות, החומרים וההרמוניה המיוחדת שנולדת מהשילוב ביניהם.

 

את הרוח המיוחדת של וקסמן מספרת גם "המטרייה", יצירתה של האמנית טל פרנק, השוכנת בחדר הישיבות שנמצא בעומק אולם התצוגה. במילותיה של מיכל וקסמן "המטרייה עשויה מעץ מגולף, ולמרות קשיחות החומר היא עדינה ומלאת תנועה… ועל אף שהיא ניזוקה ונשברה היא לא נזרקת כי בתוכה שמורה הדרך, ההיסטוריה הערכים, הסיפורים והחוויות שבנו את פסיפס חייה".

מיכל וקסמן

מיכל וקסמן, בתם של המייסדים, היא הרוח שמניעה את וקסמן. יחד עם צוות מקצועי שהולך עם וקסמן כברת דרך ארוכה, היא מובילה חברה ששמה לנגד עיניה את ההוויה האנושית באופן המתבטא באותנטיות, בישירות ובערכים מקודשים של אמון ושל מבט בגובה העיניים בכל אדם באשר הוא.

את האהבה לתחום העיצוב וההיכרות המעמיקה איתו מיכל מביאה מהבית, אך המגע האישי שלה מתבטא בכל האספקטים של הקולקציה, ומתאפיין בתשוקה מתפרצת, ביצירתיות ובמסירות לפרטים הקטנים. מיכל משמשת "לקטורית-על", ובחירותיה הן מקור להשראה. חלל התצוגה רווי נגיעות אישיות, עם פריטי ריהוט שלוקטו על ידה במהלך השנים, בשילוב חומרים אהובים ובעלי משמעות המשקפים את רוחה ואת אופייה המיוחד של החברה.

אולם התצוגה הייחודי של וקסמן, מעניק חוויה אינטימית המשקפת את הערכים והאיכויות של מיכל ושל החברה. מהיכרותה העמוקה והבלתי אמצעית עם האתוס של החברה, מיכל עובדת בצמידות עם הלקוחות, ומתמחה ביצירת שילובים מעוררי השראה בין עולם הערכים, ההיסטוריה ואופי החלל של הלקוח הספציפי לבין השפה העיצובית והמעטפת ה"וקסמנית", כך שתתקבל עבורו סביבת עבודה מעוצבת, פונקציונלית והמתאימה ביותר לצרכיו.

הצוות שלנו

הצוות שלנו

כחברה בעלת DNA מאוד ייחודי, אין דבר שיותר מבדל אותה מאשר הצוות המקצועי שחי פה כבר שנים ונושם את ערכי המותג. בבית של וקסמן חי צוות מקצועי, אשר כמו במשפחה הינו שותף מלא לדרך בעלת המסורת ארוכת השנים של עשייה ארצישראלית שהחלה את דרכה בשנות ה 60 של המאה הקודמת. צוות מקצועי ואיכותי בעל ניסיון של שנים רבות בתחום, מונה מנהלי פרויקטים, מתכננים ומנהלי תפעול שמהווים עוגן ובטחון בניהול פרויקט מעבר או שיפוץ משרדים עבור כל לקוח וכל אדריכל, מעצב, מתכנן ומפקח.

צרו קשר
למעבר לחנות האונליין