About Us

אודות וקסמן

אם לבטא זאת בפשטות, הסיפור שלנו, הוקסמנים, הוא סיפור של אהבה. אהבה יוצאת דופן לחומר ולעיצוב, ולשילוב בעל הפוטנציאל האינסופי ביניהם.

הסיפור שלנו

נעים להכיר, אנחנו הוקסמנים.
וקסמן ריהוט משרדי נוסדה ב-1977 כחברה משפחתית, ונשארה כך מאז, גם החזון של החברה נשאר כשהיה, להיות אמת המידה בתחום הריהוט המשרדי המעוצב. וכך, מזה 47 שנה, וקסמן מובילה את הדרך ביצירת סביבות עבודה שמשלבות בהרמוניה את הטוב שבכל העולמות איכות, עיצוב וארגונומיה. קולקציות וקסמן מקדמות אומנות ומצוינות. הן מפגישות בין חומרים טבעיים וטכנולוגיות חדשות. מסורת וחדשנות הם כוח מניע למוצרים, כך מוצגות באולם התצוגה קלאסיקות של מיטב המותגים, וכן יצירות עכשוויות של מעצבים צעירים היושבים להפליא יחד בחלל, כאשר תשומת הלב הרבה לפרטים ולגימורים נותנת את הטון למאפיינים האדריכליים של כל חלל משרדים ואת הייחודיות שלו. בתמונה; צילום מתוך אולם התצוגה של וקסמן- פינת ישיבה בגלריה.

 

וקסמן בונים סביבות עבודה לאנשים

חלל העבודה הוא בעל משמעות שאי אפשר להפריז בה. עבורנו, סביבת העבודה ייצגה תמיד משמעות רחבה בהרבה מתפקוד החלל עצמו. "סביבת עבודה אורגנית" היא התוצר של תהליך עיצוב שנובע מתוך הידע והניסיון הרב שנצבר בחברה, כאשר התוצאה היא חלל עבודה מוקפד לעילא, נוח ומעוצב להפליא, כזה שנתפר בדיוק למידות שלכם.

אנחנו מאמינים בלמידה אינסופית, ומתבססים על ניסיון עצום, בשילוב הבנת צרכי ורצונות הלקוח לבין שימוש נרחב בהשראה וידע מעולמות האמנות, המדע, הטכנולוגיה והתרבות. המוצרים בקולקציה שלנו נבחרים בקפידה ומלוקטים במסע שאנו עורכים בתערוכות הגדולות בעולם, משמשים אמצעי להעברת הערכים והאיכויות המיוחדות של כל ארגון עבורו נועד החלל, ובמרכזו האדם שישהה בו.

שיתוף הפעולה הפורה בינינו לבין מותגי העל איתם אנו עובדים שנים רבות יצר קולקציות מרובות ויפות שנבנו מתוך מומחיות רבת שנים. הקולקציות של הריהוט המשרדי והכסאות  נשענות על ניתוח מתמיד של התפתחויות ודרישות השוק ואימוץ שיטות וטכנולוגיות שמספקות את המענה המדויק לשינויים האלה. כל אלה יוצרים יחד את התמהיל הנכון והאישי ביותר עבור כל מעצב ועבור כל חלל. בתמונה; מאולם התצוגה של וקסמן – חדר הישיבות בגלריה.

RENE

ביקור באולם התצוגה של וקסמן

כחברה שמתגאה בעיצוב סביבות עבודה מתקדמות ששומרות על אופיין וייחודן לאורך ימים, טרחנו במיוחד להפוך את חלל התצוגה שלנו לפנינה עיצובית מענגת חושים. עשינו זאת לא רק בשם האהבה שלנו לעיצוב, אלא גם כי אנחנו מאמינים שאין תחליף למגע בלתי אמצעי עם הצבעים, הטקסטורות, החומרים וההרמוניה המיוחדת שנולדת מהשילוב ביניהם.
לאחרונה נוספה לתצוגה קומת גלריה חדשה וקסומה במיוחד, כך נוצר מרחב מושלם להצגת קולקציות הריהוט והכסאות, באולמות תצוגה המשתרעים על פני 700 מ"ר. באולמות התצוגה ניתן לראות את עיצוב חלל המשרד כמרחב אירוח רב שימושי המבטא את סגנון העבודה החדש.

את הרוח המיוחדת של וקסמן מספרת גם "המטרייה", יצירתה של האמנית טל פרנק, השוכנת בחדר הישיבות שנמצא בעומק אולם התצוגה. במילותיה של מיכל וקסמן "המטרייה עשויה מעץ מגולף, ולמרות קשיחות החומר היא עדינה ומלאת תנועה… ועל אף שהיא ניזוקה ונשברה היא לא נזרקת כי בתוכה שמורה הדרך, ההיסטוריה הערכים, הסיפורים והחוויות שבנו את פסיפס חייה".

מיכל וקסמן

מיכל וקסמן, בתם של המייסדים, היא הרוח שמניעה את וקסמן. יחד עם צוות מקצועי שהולך עם וקסמן כברת דרך ארוכה, היא מובילה חברה ששמה לנגד עיניה את ההוויה האנושית באופן המתבטא באותנטיות, בישירות ובערכים מקודשים של אמון ושל מבט בגובה העיניים בכל אדם באשר הוא.

את האהבה לתחום העיצוב וההיכרות המעמיקה איתו, מיכל מביאה מהבית. המגע האישי שלה מתבטא בכל האספקטים של הקולקציה, ומתאפיין בתשוקה מתפרצת, ביצירתיות ובמסירות לפרטים הקטנים. מיכל משמשת "לקטורית-על", ובחירותיה הן מקור להשראה. חלל התצוגה רווי נגיעות אישיות, עם פריטי ריהוט שלוקטו על ידה במהלך השנים, בשילוב חומרים אהובים ובעלי משמעות המשקפים את רוחה ואת אופייה המיוחד של החברה.

אולם התצוגה הייחודי של וקסמן, מעניק חוויה אינטימית המשקפת את הערכים והאיכויות של מיכל ושל החברה. מהיכרותה העמוקה והבלתי אמצעית עם האתוס של החברה, מיכל עובדת בצמידות עם הלקוחות, ומתמחה ביצירת שילובים מעוררי השראה בין עולם הערכים, ההיסטוריה ואופי החלל של הלקוח הספציפי לבין השפה העיצובית והמעטפת ה"וקסמנית", כך שתתקבל עבורו סביבת עבודה מעוצבת, פונקציונלית והמתאימה ביותר לצרכיו.

הצוות של וקסמן

כחברה בעלת DNA מאוד ייחודי, אין דבר שיותר מבדל אותה מאשר הצוות המקצועי שחי פה כבר שנים ונושם את ערכי המותג. בבית של וקסמן חי צוות מקצועי, אשר כמו במשפחה הינו שותף מלא לדרך בעלת המסורת ארוכת השנים של עשייה ארצישראלית שהחלה את דרכה בשנות ה 60 של המאה הקודמת. צוות מקצועי ואיכותי בעל ניסיון של שנים רבות בתחום, מונה מנהלי פרויקטים, מתכננים, מנהלי תפעול, צוותי התקנות ומטה, שמהווים עוגן ובטחון בניהול פרויקטים. צוות מנהלי הפרויקטים מקצועי המעודכן במגמות העיצוב, ישמח להעניק לכם ייעוץ וליווי מקצועי בתכנון ובבחירת ריהוט משרדי, בתיאום פגישה מראש. בואו להתרשם, לדמיין ולהעז…

Shop Now