רשמים מתערוכת העיצוב סלונה דה מובילה – איטליה

חזרנו עמוסי חוויות מתערוכת העיצוב האחרונה באיטליה- סלונה דה מובילה שהתקיימה באפריל 2023 . התערוכה שברובה הייתה מצגת מרהיבה של ריהוט ביתי ותאורה, נתנה חיזוקים לטרנדים הבולטים שיובילו השנה בעיצוב חללים משרדיים. הריהוט בתערוכה היה נראה כאילו לקוח מסצנה של סרט משנות ה־ 70, רק עם תוספת חדשה של מודעות לקיימות ולסביבה. בכל הביתנים שלט הגוון הירוק העז במופעים אדירים של צמחייה, כפי שניתן גם להתרשם במופע המשגע בביתן של המותג TRUE האיטלקי שלנו. הצבעים החמים: הטרקוטה, החום על כל גווניו, הפיצ' והניוד שלטו באווירה והכל בשילוב נגיעות של צבעי הכחול העז והקורל. מוזמנים לקרוא ולהתרשם מהקולקציות האחרונות של המותגים שלנו.

 

OSCAR

by Parisotto+Formenton

הביתן של המותג TRUE עוצב בהשראת מרחב מוקף בטבע שבו טובת האנשים והאנושות טמונה ביכולת להפוך חלל למקום הרמוני ומסביר פנים, הודות לריהוט. אוסקר ספה מודולרית בצורות מתפתלות ונוחות ובתפירה איכותית ומעודנת אשר מתחברות יחד ליצירת מערכת ספות. מושלמת לאזורי אירוח, אך מיועדת גם לאזורי מגורים. החיתוך העכשווי של הקווים והגישה הבלתי פורמלית של המוצר, חושפים את ההשראה שנולדה מהתשוקה למהות אסתטית ופונקציונלית.

 

 

NOMADE

by Luciano Dell'Orefice

מוצר רב תכליתי, מושלם לכל סביבת עבודה בין אם היא משרדית או ביתית. עוצב ברגישות וברצינות רבה לנושא הקיימות, אך בו זמנית בקלילות ובשובבות. המעצב Luciano Dell'Orefice מתאר את הקולקציה במילים אלה: "צנועה וקלילה, קולקציית שולחנות העץ של Nomade היא בהשראת התרבות היפנית, שבה העיקר הופך לקליל באופן טבעי".

 

LISA

by E-ggs Design

שם של אישה, פשוט אומנם, אבל מעורר השראה וכיסופים. דגם ליסה נולד מסקיצה קלילה אך רחבה "כיסא בעל מראה פשוט וקפדני" כפי שתיארו המעצבים. "הקווים הגיאומטריים מוארים על ידי נוכחותם של פרטים דיסקרטיים, כמו למשל פני הרגל האחורית שמתעקלים בקו עם משענת הגב, או חיתוך המושב שחושף את המבנה מאחור.

 

 

המותג הספרדי INCLASS מדויק ונכון כתמיד. וברוח תקופת האביב וההתחדשות השיק קולקציה שקיבלה את השראתה מהטבע ומהווה הזמנה לצאת למסע דרך החושים שלנו. קולקציה המשלבת את כל האלמנטים הארגונומיים בצורה הרמונית אסתטית ומעודנת המאפיינת את המותג. העיצוב העכשווי של מקומות עבודה מודרניים אינו מתפשר על ביצועים ארגונומיים מתקדמים העומדים בכל התקנים הבינלאומיים המחמירים ביותר. ההקפדה על הפרטים, הנוחות והעיצוב הרב- תכליתי מביאים לקולקציה אסתטיקה ידידותית ונצחית הניתנים לשילוב בכל חללי העבודה, מודרניים, מקצועיים ומשרדיים כאחד.

 

LIN WOOD/TAPIZ

By Alegredesign

LIN היא מערכת חדשנית של ספסלי המתנה עם מושבי עץ/ריפוד המיועדת לאכלוס בחללים ציבוריים פנימיים עתירי תנועה. עם עיצוב מעודן ונצחי, הקולקציה מודולרית לחלוטין ומאפשרת ליצור מספר תצורות. המבנה והזרועות עשויים כולו מסגסוגת אלומיניום, חומר בר קיימא המאפשר יצירת ספסלים עמידים וקלים, עם תחזוקה מינימלית וניתן למחזור ב־ 100% . באמצעות רגליים אמצעיות ושולחנות המערכת מאפשרת יצירת ספסלים בעלי צורות שונות ואורך אינסופי. השילוב של אלומיניום, עץ וריפוד מאפשר יצירת ספסלים בעלי ביצועים גבוהים ובו זמנית נוחים, מסבירי פנים ומעניקים חמימות לחללים בהם הם נמצאים.

 

ESITT

By Alegredesign

ESITT הוא קונספט חדש של כיסא עבודה וכיסא חדר ישיבות המשלב אלמנטים ארגונומיים שלא נראים לעין. כסאות ESITT תואמים את האסתטיקה הנעימה ואת העיצוב העכשווי של מקומות עבודה מודרניים מבלי להתפשר על ביצועים ארגונומיים מתקדמים העומדים בכל התקנים הבינלאומיים המחמירים ביותר. ההקפדה על הפרטים, הנוחות והעיצוב הרב־תכליתי יוצרים קולקציה של כיסאות ארגונומיים בעלי אסתטיקה ידידותית ונצחית הניתנים לשילוב בכל סביבה משרדית.

 

KORI

By Florent Coirier

קולקציית KORI , שעוצבה עבור משרדי מנהלים וחדרי ישיבות עוסקת בטבע. גוף רך ומעוגל כמו חלוק נחל ומשענת גב מעוקלת בעדינות כמו עלה. משענת גב יצוקה מחבקת ותומכת. כל הקימורים הטבעיים הללו יוצרים כיסא נוח ואלגנטי, הקולקציה זמינה בשלושה גדלים, לעבודה עם שילוב של אלגנטיות נצחית וארגונומיה. מעבר לעובדה ש־) KORI (Cauri הוא שמו של צדף אפריקאי ידוע, המוכר כמעניק מזל לבעליו, מערכת כיסאות המנהלים לוקחת את השראתה מהטבע ומהווה הזמנה לצאת למסע דרך החושים שלנו בכדי לשפר את הנוחות בעבודה.

 

הקולקציה האחרונה של GAN , נוצרה יחד עם מיטב המעצבים ובעבודת יד. הדגמים הוצגו בתערוכה בדוכן מרשים שעוצב על ידי Mayice Studio . מותג GAN שתמיד כל כך נכון ומושלם שילב טכניקות אומנותיות מתקדמות ויחד עם מיטב המעצבים, בחרו חומרים ממוחזרים ליצירת עיצובי החוץ העדכניים ביותר ויצאו קולקציות המתרגמות את הנוחות והחמימות האופייניות לחללי פנים לחללים חיצוניים. השנה, המוצג שיתף פעולה עם Patricia Urquiola, Made Studio ו־ Jorge Garaje והכל בכדי לפתח את הקולקציות MANGAS OUTDOOR, SALINE ו־ CITRUS שיתאימו אחת לשנייה.

 

MANGAS Outdoor Collection

By Patricia Urquiola

 

SALINE Collection

By Made Studio 

 

CITRUS Collection

By Jorge Garaje

אנו מזמינים אתכם אדריכלים ומעצבים להירשם לאתר שלנו במהירות ובקלות ובכך ניתן "להוריד" את כל החומרים המקצועיים שאתם זקוקים להם. בואו לבקר אותנו ב אינסטגרם ובפייסבוק ולהתעדכן בכל החידושים של המותגים שלנו ומהפרויקטים המשגעים בעיצובכם.

בברכה,
צוות וקסמן

 

 

Shop Now