קפסולת FENDER למותג TRUE

המותג TRUE הוציא לרגל יריד הסחר הבינלאומי,  קפסולה מיוחדת הכוללת סדרת ריפודים מקוריים לדגם FENDER. כאשר אובייקט עיצובי הופך עם הזמן להיות דגם איקוני, כמו סדרת FENDER, המעצב יכול להרשות לעצמו להתחיל לחקור גרסאות חדשות למוצר, לעיתים הן משמשות באופן אף חד פעמי לתצוגה מיוחדת כמו לדוגמא ליריד בינלאומי, וסביב הקונספט לבנות  קפסולה ייחודית שתימכר במהדורה מוגבלת.

כך קרה עם סדרת מערכת הישיבה FENDER של המותג TRUE. באמצעות הכישרון היצירתי של המעצב Francesco Favaretto, יחד עם המגוון המדהים של הטקסטיל מבית המותג המוביל לבדים  Kvadrat, התגבשה לה המהדורה המיוחדת והצבעונית של משפחת הישיבה FENDER. 

צורה לצבע

במוחו של המעצב הצעיר ובעל החזון, נוצרה לה קולקציה חסרת תקדים, יחד עם שיתוף פעולה פורה עם אחת מיצרניות הטקסטיל המובילות בעולם. 20 בדים נבחרו ושימשו את פברטו כדי להדגיש את העגלגלות האייקונית של סדרת FENDER, משפחת רהיטים מרופדים הכוללת ספות, כורסאות וכיסאות. הסדרה  מכבדת גם את כל הסטנדרטים הגבוהים של המותג Kvadrat: עמידות, קיימות, רמה גבוהה של נוחות ועיצוב מעודן. הבד הפך לכלי בידי המעצב להעניק חיים לפרשנות אמנותית למוצר תעשייתי, ולהחזיר חפצים המיוצרים בקנה מידה גדול יותר למימד האנושי והאישי. בעולם שבו איכות הייצור הולכת יותר ויותר יד ביד עם פחות בלעדיות במוצר, קולקציית הקפסולה של True  פותחת חזית חדשה בקולקציה שלה: מהדורות מוגבלות ומותאמות אישית.

    

Shop Now