המותג GRADO מרענן עם כורסת BERRY

סטודיו המעצבים הגרמני דיזיין שניידר בבואו לעצב את כורסת ה BERRY עבור המותג GRADO רצה לפתח מוצר שמעבר להפתעה האסתטית שבו, יתקבל כמוצר בוגר הלוקח בחשבון שיקולים עסקיים מלאים של המשתמשים המתאימים והשוק שאליו הכורסא מיועדת, וזאת מעבר לארגונומיה ולצבעוניות שלה. המותג גרדו יחד עם הסטודיו לעיצוב פיתחו במשותף מוצר המתאים לתרחישים מרובים במשרד.

BERRY

הגוף העיקרי של ה BERRY עוצב בהשראת קו המקטע הזהוב של הקליפה. מלבד הצורה הנקבעת על ידי העקמומיות בחלל התלת מימדי, משענת הגב ומשענת היד מעוצבים בחטיבה אחת עם אופציה לתוספת של משענת ראש הניתנת לחיבור, מה שמבטיח טוב יותר את אחדות הכיסא. מסגרת הפלדה ועל גביה ספוג פוליוריטאני המרכיבים את המושב מקנים לכורסא יציבות תוך שמירה על הקלילות, בעוד הכרית השמנמנה האינטגרלית מציגה תחושה של חיבוק. משענת הראש מספקת פרטיות חזותית, והיא גם ממלאת תפקיד של ספיגת קול.

BERRY

ישנם שלושה סגנונות של בסיסים העשויים מחומרים מובחנים, המכסים מגוון רחב של תרחישים. הכרית העבה והרכה מציעה חווית ישיבה נוחה יותר למשתמשים בכל צורות הגוף. משענת ראש מסייעת בהפחתת הפרעות הראייה והשמע, והופכת את הכיסא לקן קריאה אידיאלי שיכול להרגיע את הקוראים ולשמור עליהם מרוכזים. בהשפעת השילוב של ימינו בעבודה משרדית ובחיי הפרט, העובדים מתחילים לצפות לשטחי משרדים כהרחבה של הבית. במרחב שיתוף פעולה של חללי המשרד צורתה המעוגלת של ה BERRY מאזנת את קשיחות החלל עם עדינות וטבעיות. ככל שהעובדים מתקרבים, התקשורת ושיתוף הפעולה ביניהם יהיו תכופים וזורמים יותר, מה שיוצר חוויית עבודה נעימה.

BERRY

במרחבים פתוחים יותר BERRY בגרסה עם הגב הנמוך מתאימה יותר, כך שמשתמשים יכולים לתקשר בצורה נוחה ומכילה יותר ובכך לשפר את יעילות העבודה שלהם. במקום של ריכוז ופוקוס אימוץ הגרסה הגבוהה מסייע בבניית סביבה ביתית נעימה ומרגיעה, שמסננת הפרעות ומדרבנת חשיבה ספונטנית עמוקה יותר.

BERRY

צבעי קולקציית הריפודים אופנתיים ביותר עם מגע של רכות ואלגנטיות. בכורסא משתלב עיצוב דו-צבעי רך המספק אסתטיקה רב שכבתית לחלל.

למעבר לחנות האונליין