בקשה לרישום משתמש

אדריכלים מעצבים ומתכננים יקרים,

אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולהירשם כמשתמש רשום באתר של וקסמן. כמשתמשים רשומים באתר תוכלו ליהנות מהפיצ'רים הבאים:

  1. תוכלו להוריד קבצי 3D ו D2 של כל הפריטים בקולקציית וקסמן למחשב שלכם ולהיעזר בהם בתהליך התכנון. כמו כן, לכל הפריטים באתר קיימים קבצי Data Sheets עם מידע טכני ומקצועי, הכוללים מידות ופרטים טכניים אודות כל פריט לבחירה מדויקת ונבונה של החומר.
  2. רצינו להקל על העבודה שלכם ולכן הקמנו באתר מנגנון חכם לבקשה להצעות מחיר, כלי עבודה הבא לסייע לכם בכך שמהווה "קיצור דרך" וחוסך משמעותית בזמן. במנגנון החכם של הצעת המחיר ניתן לציין את הכמות הרצויה לכל פריט, ניתן לכתוב את ההערות שלכם בצמוד לכל פריט, כמו כן ניתן להוסיף קבצים מצורפים – כמו תוכניות אדריכליות או כל חומר אחר המסייע לבניית ההצעה. בניית ההצעה היא מאוד פשוטה: בתוך המוצרים שבחרתם לפרויקט, בלחיצה על הכפתור "הוספה לסל הצעת המחיר", תוכלו לשלוח באופן אוטומטי בקשה להצעת מחיר עבור כל פרויקט מול הרפרנט שלכם בוקסמן בקלות ובחסכון גדול של זמן ומאמץ. הרפרנט שלכם – מנהל הפרויקט בוקסמן, איתו אתם עובדים בשוטף, מוגדר כבר במערכת עבורכם ולכן בלחיצה פשוטה הבקשה תגיע ישירות לתיבת המייל שלו.
  3. בנוסף לכל הפיצ'רים החדשים שצוינו מעלה, תוכלו לסמן את המוצרים האהובים עליכם כמועדפים (בלחיצה על אייקון הלב בתוך כל פריט) ובכך ליצור רשימה שתשמר בחשבון שלכם, ואליה תוכלו לחזור בכל עת- במקרים בהם התהליך היצירתי נתקע… או סתם ככה להיזכר בפריטים הפייבוריטים שלכם.

האתר החדש של וקסמן הוא בעצם כלי עבודה המעניק לכם חומרי בסיס אותם ניתן לעבד ולהתאים לצרכיכם.

אנא מלאו את הטופס הבא ואנו ניצור לכם חשבון משתמש רשום וכך תוכלו ליהנות מכל עולמות התוכן וכלי העבודה שבאתר.

    Shop Now