כסא חדר ישיבות דגם World
next
prev
Logo

דגם: כסא חדר ישיבות דגם World   |  מותג: HumanScale  World,כסא יוקרתי ומעוצב לחדר הישיבות של חברת HUMANSCALE, חברת הארגונומיה מס' 1 בארה"ב.
בגימור לבן או שחור מהודר.

חברת Humanscale נוסדה בשנת 1983 ובנתה לעצמה שם כאחת מהחברות המובילות בעולם בתחום העיצוב והייצור של פתרונות ארגונומיים חדשניים ואיכותיים למשרד.
שאיפת החברה היא לעצב מוצרים שפותרים בעיות פונקציונליות בצורה פשוטה ואלגנטית ככל שניתן, תוך ניצול כמה שפחות מהמשאבים המוגבלים של כדור הארץ.
הודות למוצרים מוכווני מטרה ותפקוד, ופתרונות עיצוביים פשוטים ואלגנטים, חברת Humanscale מאמינה שעיצוב מוצריה יעמדו במבחן הזמן, הן מבחינה פונקציונלית והן מבחינה אסתטית. זוהי הפילוסופיה שמנחה את כל המאמצים ש- Humanscale משקיעה בעיצוב.


 
 

סרטון:
כסא ארגונומי דגם World
Niels Diffrient
המעצב הנודע Niels Diffrient שהלך לעולמו בחודש יוני 2013 עבד עם Humanscale במשך 15 שנים ויצר את קו הכיסאות המשרדיים שלנו. גישתו, כמהנדס, אמן וחלוץ בתחום הארגונומיה, היא דוגמה לפילוסופיה העיצובית שלנו. החל מימיו הראשונים, כשעבד עם אירו סא'ארינן, מרקוס זנוס
לייעוץ בבחירה והזמנות, התקשרו עכשיו: 03-6161601


© כל הזכויות שמורות לחברת וקסמן בע"מ | אולם תצוגה: לח"י 28 בני ברק | טל': 03-6161601 | מכירה ללקוחות פרטיים בחנות האאוטלט: הרכבת 2 אזה"ת סגולה פתח תקוה | טל': 03-9774801
powered by PiXEliT