אודותינו
משהו על הוקסמנים
כנראה שאת משפחת וקסמן צריך להכיר כדי להבין. אהבה למקצוע (למעלה מ-40 שנה), תשוקה לעיצוב, חדשנות שבוערת בדם - את כל זה מרגישים כשנכנסים לוקסמן. מאחורי הטקסט היפה הזה מתגלים האנשים עצמם. צוות וקסמן הוא המנוף, האהבה והאופי המיוחד שיש לבית הזה שקוראים לו וקסמן. מעבר לאולם התצוגה המושקע, קיים מפעל אמיתי, שהוא לב הליבה, המקור והעוצמה. שם הופך רעיון למציאות. שם הדימיון יכול לקבל ממשות. כשנכנסים למפעל מרגישים את זה מייד. המפעל, שנמצא בסגולה בפתח תקווה, דוגל באיכות ועובד תחת מערכות ניהול האיכות המחמירות ביותר.
במפעל, מחלקות הפיתוח והפרויקטים הן המקור לגאווה - מפתחות מכלולים וכיסאות לדרישות מיוחדות, כאשר הייצור כולל התמחות בריפוד (מעשה אומן), הרכבות ומסגרות.


האהבה האמיתית
עיצוב המוצר אם זה כסא או ריהוט הוא התשוקה האמיתית של כולנו. הוא חייב להיות אחר, שונה, מעניין יותר מהסטנדרטי. מעצבים מאיטליה, כמו יANDRIANO BALDANZI מהוים מקור השראה, כאשר המטרה היא לא לנוח לרגע, לחפש את המשהו האחר שיסקרן אותך שוב.
עולם כסאות האודיטוריום והתיאטרון, מאתגר אותנו בבניית דגמים ייחודים שבהם הדימיון של האדריכל הוא קצה היכולת שלנו. את העוצמה שחשים בגמר התקנה של 400-500 כסאות אודיטוריום באולם - קשה לתאר, צריך להיות שם כדי להבין.


השותפים שלנו: האדריכלים, מעצבי הפנים והלקוחות
השותפים לעשייה היומיומית המבורכת של החברה הם האדריכלים ומעצבי הפנים. הם ההשראה שלנו, הם קובעי הקצב, מהם אנחנו לא מפסיקים ללמוד... הלקוחות שלנו הם הכרטיס הביקור המפואר של החברה, הם שיעידו על הטיב ועל השירות של וקסמן. החברות החזקות במשק, מוסדות מרכזיים, חברות היי-טק בינלאומיות וחברות פרטיות כולם שותפים אמיתיים לתשוקה ולהנאה שבחומר וברוח שמאחורי הדברים...


מקווה שתהנו מהביקור באתר וכמובן, אתם מוזמנים לטעום ניחוח אחר... היכנסו לוקסמן
שלכם, מיכל וקסמן

מיכל וקסמן בעלים ומנכלית וקסמן - כסאות וריהוט משרדי