אודותינו

משהו על הוקסמנים

כנראה שאת משפחת וקסמן צריך להכיר כדי להבין. אהבה למקצוע (למעלה מ-40 שנה), תשוקה לעיצוב, חדשנות שבוערת בדם - את כל זה מרגישים כשנכנסים לוקסמן. מאחורי הטקסט היפה הזה מתגלים האנשים עצמם. צוות וקסמן הוא המנוף, האהבה והאופי המיוחד שיש לבית הזה שקוראים לו וקסמן. אולם התצוגה שלנו שמרגיש כמו בית, מעניק השראה ומחבר את הפרטים למכלול משגע של פריטים, צבעים וטקסטורות. מעבר לאולם התצוגה המושקע, קיים מפעל יצרני אמיתי, שהוא לב הליבה, המקור והעוצמה. שם הופך רעיון למציאות. שם הדימיון יכול לקבל ממשות. המפעל, שנמצא בסגולה בפתח תקווה, דוגל באיכות ועובד תחת מערכות ניהול האיכות המחמירות ביותר.
במפעל, מחלקות הפיתוח והפרויקטים הן המקור לגאווה - מפתחות מכלולים וכיסאות לדרישות מיוחדות, כאשר הייצור כולל התמחות בריפוד (מעשה אומן), הרכבות ומסגרות.

האהבה האמיתית

עיצוב המוצר אם זה כסא או ריהוט הוא התשוקה האמיתית של כולנו. הוא חייב להיות אחר, שונה, מעניין יותר מהסטנדרטי. מותגים בינלאומיים אליהם חברנו ואותם אנו מייצגים בבלעדיות שנים רבות מהוים מקור להשראה, כאשר המטרה שלנו היא לא לנוח לרגע, לחפש את המשהו האחר שיסקרן כל פעם מחדש.
 

השותפים שלנו: האדריכלים, מעצבי הפנים והלקוחות

השותפים לעשייה היומיומית המבורכת של החברה הם האדריכלים ומעצבי הפנים. הם ההשראה שלנו, הם קובעי הקצב, מהם אנחנו לא מפסיקים ללמוד... הלקוחות שלנו הם הכרטיס הביקור המפואר של החברה, הם שיעידו על הטיב ועל השירות של וקסמן. החברות החזקות במשק, מוסדות מרכזיים, חברות היי-טק בינלאומיות וחברות פרטיות כולם שותפים אמיתיים לתשוקה ולהנאה שבחומר וברוח שמאחורי הדברים...מיכל וקסמן בעלים ומנכלית וקסמן - כסאות וריהוט משרדי

מקווה שתהנו מהביקור באתר וכמובן, אתם מוזמנים לטעום ניחוח אחר... היכנסו לאולם התצוגה של וקסמן
שלכם, מיכל וקסמן